KONST / Litografier / Färglitografi 12757519
nr 1275 7519
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Blasieholmen. Signerad, numrerad 286/290. Motivet: 35x53 ca
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:25:51
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist